Zpracování osobních dat - kontaktní formulář

Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se IMPEX TRADE CZ, se sídlem Václavovická 145, 73934 Šenov, IČ 25883267, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Adresu, Email, Jméno, Příjmení a Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem nabídky zboží.

Vaše práva

Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na sídlo naší společnosti: IMPEX TRADE CZ, Václavovická 145, 73934 Šenov.

Máte dotaz?

Rychlý kontakt ČR

Václavovická 145, 739 34 Šenov
tel: +420 596 831 937
e-mail: obchod@impextrade.cz

Rychlý kontakt SK

Na Bystričku 14, 036 01 Martin
tel: +421 434 301 302
e-mail: obchod@impextrade.sk

Copyright © 1992 - 2019 IMPEX TRADE CZ, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Zásady ochrany osobních údajů // Tvorba webových stránek Ostrava